Pasākumu vadītājs

Pasākumu vadītājs

Plānojot pasākumu, bieži ir nepieciešams pasākuma vadītājs, kurš informēs viesus par pasākumā plānotajām aktivitātēm un piedāvās viesiem dažādas izklaides un aktivitātes. Neatkarīgi no pasākuma formas, Robijs aizraujoši izpildīs visas pasākuma vadītāja funkcijas un to visu lieliski papildinās ar maģiskiem brīžiem un humoru. Pasākumā iekļauta gan foto aktivitāte, gan triku un joku priekšnesumi. 
Skatuves šovs

Skatuves šovs

Iluzionists Robijs piedāvā saviem skatītājiem lielisku “maģijas” un komēdijas apvienojumu. Sākot ar priekšnesuma pirmajām sekundēm iluzionists Robijs skatītājus nebeidz smīdināt un pārsteigt līdz pat šova beigām. Programma ir piemērota dažādām auditorijām, dzimšanas dienas, kāzas, korporatīvie pasākumi, vai kāds cits pasākums – katrs, pasākuma apmeklētājs iegūs neaizmirstamu pieredzi un prieka pilnus brīžus. Burvju mākslinieks Robijs ir lieliska izvēle Jūsu pasākumam! Priekšnesums piemērots jebkurai telpai – liela skatuve vai viesistaba, priekšnesums jūs apburs. 
Tuvplāna triki

Tuvplāna triki

Pirms vairākiem gadiem viss bija vienkārši – izvelkot trusi no cepures, publiku pārņēma sajūsma un neizpratne.  Šobrīd arvien biežāk cilvēki cenšas saprast trika noslēpumus un ir nepieciešams daudz vairāk lai burvju mākslinieks pārsteigtu skatītājus. Tādēļ iluzionists Robijs piedāvā iespēju katram pasākuma viesim redzēt kā triks notiek tieši acu priekšā un pat sajust kā triks notiek, savās rokās. Robijs var izklaidēt pasākuma viesus atpūtas zonās, vai pasākuma sākumā viesus sagaidot, kā arī pasākuma galvenās programmas starplaikos. Iespējas ir dažādas un katrs pasākums ir unikāls.
Priekšnesumi bērniem un jauniešiem

Priekšnesumi bērniem un jauniešiem

Programma var tikt pielāgota dažādiem pasākumiem. Lieliska izvēle gan izlaidumam skolā ,gan bērnudārzā.  Programma ir piemērota dažadu vecuma bērniem un noteikti nav bērnišķiga, bet ar gaumīgu humoru un aizraujošiem mirkļiem, kas atmiņā paliks arī lielajiem. 🙂
Burvju triku galds

Pop-up Magic Stends

Ja pasākumā plānojat mainīgu apmeklētāju plūsmu, un vēlaties lai cilvēki ierodoties būtu izklaidēti, tad šis ir labākais variants. Neatkarīgi no tā cikos ierodās viesis, viņš neko nebūs nokavējis, jo triki pop-up stendā notiek nepārtraukti. Apmeklētāji paši izvēlas brīdi kad viņi vēlas redzēt trikus un es vienmēr esmu gatavs viņus pārsteigt. 

Iluzionistu kursi

Informācija būs drīzumā!

Fotobūda

Fotobūda

Lieliskus brīžus viesiem sagādās jaunā foto iluzija, kur viesi sevi var iemūžināt kā īsti burvju mākslinieki. Pateicoties atjautīgai konstrukcijai , Robijs piedāvā jūsu pasākuma viesiem veidot neaizmirstamas bildes. Cilvēki ar šīm bildēm steigs dalīties internetā un tādā veidā cilvēki uzzinās par to cik Jūsu pasākumā ir jautri un aizraujoši. Piedāvāju aplūkot galeriju no citiem pasākumiem te: https://robijstrankalis.lv/fotobuda/