Anna

Magic!!! Smējāmies līdz asarām, vel šodien žoklis sāp! Un triki – vairs neuzticos ne sev, ne savām acīm ???? KĀ???

Jeļena un Jānis

Milzīgs paldies par Jūsu priekšnesumu mūsu kāzās! Superīgi, aizraujoši un galvenais smiekligi! Visiem ļoti patika!

 

Jolanta

Ja taisnība, ka smiekli pagarina dzīvi un vairo vitamīnu daudzumu organismā, tad pēc pasākuma, ko vadīja atraktīvais Robijs, mēs dzīvosim ilgi un krietni vēl ilgāk.
Joki un asprātīgie komentāri bija korekti, pat “apspēlējot” medicīniska satura tēmas. Robijs ir sinonīms vārdiem “ļoti izdevies pasākums” ar perfekti sajustu un vadītu auditoriju. Tāpēc Vidzemes slimnīcas vārdā Tev vislielākais PALDIES! MUMS ĻOTI PATIKA!

Velga

Vienkārši perfekts priekšnesums, burvju & triku Meistars, kurš nevar nepatikt, neaizraut un nenošokēt!!! Smaidīgi & pozitīvi!!! Paldies, Robij! Mums ļoti patika, gribas vēlreiz un vēlreiz noticēt brīnumam. Paīstam.

Anglo-Eastern Latvija

Paldies par kvalitatīvo, asprātīgo, aizraujošo šovu mūsu multinacionālā uzņēmuma ballē! Iesakām arī skeptiķiem – izklaidēti būs visi!

Kristīne Laila

Liels paldies par lielisko priekšnesumu mūsu bērnu kāzās! Mūsu otrās dienas pārsteigums ar Robiju izdevās uz urrā! Smaidīja un smējās visi – liels vai mazs!

SIA “Studio Moderna”

“Pasākums bija ļoti labs un izdevies. Dzirdēju no viesiem ļoti labas atsauksmes par Robiju! Viņš pilnībā piesaistīja visu uzmanību. Ļoti profesionāli un skatāmi!

Paldies par veiksmīgo sadarbību!!”

Dāvis Auškāps “Teātra bārs”

Robija uzstāšanās nebija pompoza. Priekšnesumā sekoja brīnums pēc brīnuma, un bija ko redzēt gan lieliem, gan maziem. Rādīt labus trikus ir liela māksla, un Robijs šo mākslu ir apguvis spīdoši. Lai veicas! Paldies vēlreiz!

Santa Dakule “Skandi Motors”

Robijs tika uzaicināts izjokot Skandi Motors auto testu dienu apmeklētājus. Sajūsmināti palika gan testu dienu apmeklētāji, gan Skandi Motors darbinieki. Jāsaka paldies par testu dienās radītajiem smaidiet un smiekliem! 🙂

Agnese Demy “HANSAB” SIA

2013.gada 27.septembrī norisinājās HANSAB Klientu dienas pasākums, kur Robijs bija uzaicināts kā īpašais pasākuma pārsteiguma moments. Mēs visi bijām izklaidēti un pārsteigti, turklāt smaids no sejas nepazuda nevienā mirklī. Paldies par tiešām fantastisko izklaides programmu, paša harizmu un spēju sajust kopējo noskaņojumu.

“Pica LuLu”

Vēlējāmies pateikties par lieliskajiem trikiem un izklaidēm mūsu darbinieku balles laikā – vakar un vēl šodien dzirdējām daudz labas atsauksmes no darbiniekiem, vadības un īpašniekiem 🙂 Tiešām liels paldies!

Ella Tēraudkalna SIA “LODE”

“Visi bija un joprojām ir sajūsmā, Tu biji vakara nagla!”

Mēs esam patiesi priecīgas par savu izvēli. Tu biji vienkārši satriecoši neatvairāms, interesants, smieklīgs, aizraujošs un visādi citādi ļoti izklaidējošs.

Jā kāds vēl šaubās par izvēli – nešaubies! Robijs lieliski jūt publiku un māk iekustināt pat visgarlaikotākās tantes. Liels pluss ir Robija valodu zināšanas – viņš māk sarunāties ar viesiem gan angļu, krievu un pat franču valodā. Ja Tu jūti, ka tavai ballītei pietrūks odziņas, droši zvani Robijam, un nenožēlosi! Būs interesanti un jautri gan Tev, gan citiem.

Jūlija Nage - Dūksteniece

Liels paldies par priekšnesumu, visiem ārkārtīgi patika! Līgava ir sajūsmā par triku ar zivi, viesi – par skārdeni, bērni tēlo burvju māksliniekus 🙂 Bija jautri, izsmējamies no sirds! Paldies!

Elīna Krēvica

Paldies liels Tev!
Ļoti labas atsauksmes un man pašai ļoti patika Tavs priekšnesums. Likās tieši tāds atšķirīgs un interesants, ne kā citiem.
Forši, ka Tu panāc daudz ko ar vārdiem un komunikāciju ar cilvēkiem. 🙂

Ieva un Uldis Jātnieki

Robija uzstāšanās bija viesu sagādāts pārsteigums mūsu kāzās. Mums tik svarīgajā vakarā Robijs ienesa daudz smieklu, pārsteigumu, brīnīšanos un pašu darbošanos. Patika lieliem un maziem, jauniem un ne tik jauniem. Paldies par vakaru, kurš, pateicoties arī Robijam, kļuva neaizmirstams.

Līga un Einārs

Chau, Robij!
Gribējām pateikt Tev lielu lielu PALDIES par superīgo vakaru! Viss izdevās lieliski!
No viesiem daudz komplimentus saņēmām tieši par Tevi! Viens no labākajiem, manuprāt, ka “pirmo reizi no visām kāzām, kur būts, gribējās, lai vadītājs runā vēl un paliek ilgāk! 🙂 ” Kad satiekam draugus, joprojām tiek apspriesti triki un mēģināts saprast, kā Tu tos paveici 🙂 īpaši jau balona triks 🙂

Viktorija

Robijs, I would like to say a huge thanks for all your work done and your personal input which made our party the most magnificent and memorable event ever! We never laughed so much. You were an amazing host of the evening. Our guests from Sweden and Lithuania were very impressed with your performance. I wish you all the best in your career, prosperity and good luck to you:)

Evita

Liels paldies par brīnišķīgo vakaru!!! Tā smējušies nebijām sen. 🙂 Vēl šodien sāp vaigu muskuļi. 🙂

 

Sabīne

Very lovely evening. It was just perfect balance of tricks, jokes and communication! Good luck in the future and definitely will recommend you for other corporate events!

 

Lāsma Betlere (LatviaTours)

Sveiks, Robij!
Liels paldies par lielisko sadarbību un paveikto darbu. Saņēmām tikai pozitīvas atsauksmes gan no klientiem, gan darbiniekiem ? Tā smējušies nebijām sen!

Agnese Yadi un Antony Yadi

Sveiks, Robij! Mēs, jaunā Yadi ģimene, vēlamies Tev pateikt lielu, lielu paldies, ka biji kopā ar mums mūsu īpašajā dienā un novadīji šo vakaru!
Paldies, ka izklaidēji mūsu viesus un liki mums baudīt maģiskus mirkļus visa vakara garumā!

Viesi no Francijas bija sajūsmā par tavām franču valodas zināšanām! Viņi to ļoti novērtēja!

Ojārs

Lieliski, paldies par labi pavadito laiku un spritu kurš tomēr neizlija man uz galbas ….

 

Māris

Esmu redzējis Robija priekšnesumus vairākas reizes- vienmēr līdz asarām 🙂 Iesaku!!!

 

Gliemezīšu grupiņa

Milzīgs paldies par kolosālo priekšnesumu. Tas bija aizraujoši, jautri, interesanti un pārsteidzoši. Jūs esat lielisks! 🙂

 

Teicēns

Superīgi, asprātīgi, mulsinoši – liels paldies!

Atstāt atsauksmi